Állórész 1 tekercs sportgyújtás + CDI vezérlőegység - Pitbike YX
Kód: PIT01418Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Tekercsek száma: | 1 |
| A tekercsek belső átmérője: | 50,5 mm |
| Az alumínium burkolat külső átmérője: | 115 mm |
| Telepítés a guferóra: | 30 mm |
| Telepítés a guffer típusra: | TC 18,9 × 30 × 5 - 13 |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 101 mm |
| Kábel hossza: | 380 mm |
Forgórész:
| Külső átmérő: | 49,5 mm |
| A kúp belső átmérője: | 15,5 - 20 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Horony szélessége: | 4 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
