Akkumulátor 7Ah (WT7A-BS) - GEL
Kód: PIT00005Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Kijelölés: | WTX7A-BS |
| Típus: | GÉL |
| Feszültség: | DC 12V |
| Indító áram: | 90 A |
| Kapacitás: | 7 Ah |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Hossz: | 150 mm |
• a rögzítőcsavarok a csomag részét képezik
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
