Akkumulátor 6,5Ah (WT7B-BS) - GEL
Kód: PIT02379Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Kijelölés: | WT7B-BS |
| Típus: | GÉL |
| Feszültség: | DC 12V |
| Indító áram: | 85 A |
| Kapacitás: | 6,5 Ah |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Hossz: | 150 mm |
• a rögzítőcsavarok a csomag részét képezik
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
