Akkumulátor 4Ah EXIDE YB4L-B / EB4L-B
Kód: PIT01729Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Kijelölés: | EB4L-B |
| Típus: | Pb |
| Feszültség: | 12 V |
| Indító áram: | 50 A |
| Kapacitás: | 4 Ah |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Hossz: | 120/129 mm |
• a rögzítőcsavarok a csomag részét képezik
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
