Abroncs 4,10 - 4" KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ
Kód: PIT01821Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 4,10 - 4" |
| Profil / magasság / : | 70 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Belső átmérő: | 4" |
| Betöltési index: | max: 159 kg |
| Sebességindex: | - |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 7 mm |
| Típus: | tömlő nélküli |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
