6 tekercs állórész gyújtás - ATV - 4+1 tű/dugó
Kód: PIT00052Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 4 + 1 |
| Tekercsek száma: | 6 |
| A tekercsek külső átmérője: | 83 mm |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 41 mm |
| Kábel hossza: | 310 mm |
Hall szenzor:
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Hossz: | 22 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 34 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
