14"-os tüske hátul + mellbimbó
Kód: PIT00954Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz: | 140 mm |
| Hegy átmérője: | 3,1 mm |
| Fej átmérője: | 6,5 mm |
| A fejléc meghajlott: | 60° |
| Szál: | M4 |
| Menethossz: | 9 mm |
| Mellbimbó átmérője: | 6 mm |
| Mellbimbó hossza: | 17 mm |
| Alkalmas kulcshoz: | 5 mm |
| Fej átmérője | 8,5 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
