10x23 mm-es lengéscsillapító tartó perselyel
Kód: PIT00221Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső átmérő: | 21-23 mm |
| Belső lyuk: | 10 mm |
| Gumi hossza: | 18 mm |
| A fémház hossza: | 21 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Tárolási hossz: | 18 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
